Wzrost wagi po porodzie a nerki

witam, mam 19 lat jak byłam w ciąży miałam duże problemy z nerkami ciągłe stany zapalne zastoje kamienie itp. teraz 4 m-ce po porodzie zrobiłam sobie badania i wyniki są następujące eGFR 127,84 mocznik15,5 kreatynina0,67 kwas moczowy 4,20. W ciąży dużo przytyłam i ważę 83kg przy wzroście 156cm i niewiem czemu cały czas tyję czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można dokładanie się wypowiedzieć. Lepiej aby zobaczył Panią lekarz.