WZW typu C i żylaki przełyku a operacja

Kilka m-cy temu wykryto u mnie WZW C,już są konsekwencje- żylaki przełyku II stopnia,czy można ustrzec się operacji,mam 56 lat.DANUTA

Witam , nie jestem w stanie powiedziec nic autorytatywnego na podstawie tego , co Pani napisała!!! O JAKIEJ OPERACJI PANI MÓWI???!!! EW. SZCZEGÓŁY PROSZĘ OMAWIAĆ Z PRZYSZŁYM OPERATOREM!!! z.żurawski