Z czego jeszcze może wynikać ten brak okresu?

Dzien dobry prosze o rade co mam zrobić. Pisalam tutaj 4 maja z problemem o spozniajacy sie okres. Dzisiajj jest 55 dzien cyklu a okresu dalej brak. Wykonalam 3 testy ciążowe z rana bo wtedy jest najwieksze HCG w moczu i wszystkie testy wyszły negatywnie a okresu daleh brak. Ostatnio we wtorek (12.05.2020r) współżylam z chłopakiem (kiedys po stosunku dostalam okresu) ale tym razem nie dostalam. Zabezpieczalismy sie i nie skonczyl we mnie. Naprawdę nie wiem co mam robic probowalam cieplej kąpieli nie działa, robiłam pare brzuszkow aby się okres pojawil i tez dalej go nie ma. Bardzo prosze o pomoc bo naprawde już nie wiem co mam robic... Licze na jakaś odpowiedz od lekarza Ginekologa który zna sie na przyczynach braku okresu... Kobieta, 18 lat

ciążę można wykluczyć tylko na podstawie testu betahcg z krwi (ujemnego). zaburzenia cyklu się zdarzają, mogą wynikać z zab. hormonalnych, najlepiej zrobić TSH, PRL i udać się z wynikami do ginekologa. zrobi USG, ew zleci badanie progesteronu