Z czym wiąże się endoprotezoplastyka stawu kolanowego?

Powiedziano mi, że będzie prawdopodobnie konieczna u mnie będzie endoprotezoplastyka stawu kolanowego, a właściwie obu. Wszystko przez złą oś nogi co powoduje ból przy uprawianiu sportu. Chciałam dopytać z czym to się wiąże? Długa rehabilitacja? Jakie konsekwencje tego mogę mieć? Czy możliwa jest zmiana długości kończyn? W sieci jest wiele technicznych stwierdzeń a ja bym chciała wiedziec po ludzku czy czymś to grozi i czy bede mogla normalnie funkcjonowac (bieganie, deska, pływanie, fitnes)

Wszystko zależy od kwalifikacji i doświadczenia operatora. Wynik pooperacyjny może być b.różny!!! Proszę omówić te sprawy szczegółowo z ew. przyszłym operatorem! zż