Z jakimi lekami nie powinno się łączyć Euthyrox 50?

Witam z jakimi lekami nie powinno łączyć się Euthyrox 50. Choruje na RZS stosuje metypred. bibloc, raz w tygodniu wapno z Ostenil no i jeszcze na torbiel gine przepisał antykoncepcyjne. Jak to wszystko ogarnąć, jak brać. Pozdrawiam.

Metypred i bibloc po śniadaniu, wapno z Ostenilem w dowolnym dniu rano na czczo przed śnaidaniem zamiast Euthyroxu, w tym dniu Euthyrox wieczorem po kolacji 2h. Antykoncepcję dowolnie o stałej porze codziennie, np. ok. 17:00