Przyjmowanie tabletek na nadżerki żołądka i Euthyrox

Wykryto u mnie nadrzerki żołądka Nie mam bakterii. NIE mam tarczycy wiec biorę euthyrox 150 mg. Dowiedziałam się ze leki na nadrzerki hamują wchłanianie tabletek. Ja mam problem już wchlonieniem euthyroxu bo ciągle mam wysokie tsh I wapno suplementuje które też nie wchłania się zawsze mam mniej niż 8. 50 przy braniu Wit. D3. Jak mam jeść tabletki od żołądka żeby wszystko wchlanialo. Dziękuję z góry za odpowiedz

Nie wiem jakie tabletki Pani dostala na nadzerki zoladka, ale przypuszczalnie sa to leki z grupy prazoli - najpierw przyjmuje Pani Euthyrox rano na czczo, po godzinie prazol i dopoero po kolejnej godzinie sniadanie,