Z kim skonsultować wynik rezonans u magnetycznego stawu?

Witam Czy polecicie kogoś z kim można skonsultować wynik rezonansu? Chodzi o to że konsultując się z dwoma dobrymi fizjoterapeutami którzy są moimi znajomi twierdzą że w testach kinetycznych które robiłem nie wychodzi na uszkodzenie obrąbka panewki który mi wyszedł na rezonansie. Dodam że wynik rezonansu konsultowałem z lekarzem rehabilitacji a on stwierdził żebym sobie dał spokój już z siatkówką, bo to uszkodzenie można naprawić jedynie operacją zespolenia. Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.