Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Za krótkie wędzidełko i skrzywiony penis - co robić?

Mój problem polega na tym, że mam za krótkie wiązadełko. Bylem u specjalisty i kazał mi zaobserwować czy prącie jest skrzywione w dół przy zwodzie. Sprawdziłem i nie jest, ale urolog także ostrzegł mnie, że jak zacznie mi sprawiać ból ściąganie napletka to powinienem się ponownie skontaktować. Teraz, jak nad tym pomyślałem, to ja musiałem zawsze ściągać napletek powoli, najpierw zsunąć górę, potem dół. Nie mogę ściągać jednocześnie, no chyba, że w czasie spoczynku. Sprawia mi ból jak robię to podczas zwodu nie ściągając najpierw górnej części napletka. Czy może być to wina mojego właśnie za krótkiego wiązadełka? Mam jeszcze kilka pytań dodatkowych: otóż mam skrzywionego penisa ku lewej stronie o jakieś 30 stopni. Czy bardzo to będzie przeszkadzać w stosunku? Z tego co mi już wiadomo można to tylko osunąć chirurgicznie czy operacja jest ryzykowna? Czy długo trwa okres gojenia się po operacji?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie.

Objaw, który Pan opisuje może być jak najbardziej związany z za krótkim wędzidełkiem lub też ze stulejką, której objawem jest utrudnione ściąganie napletka. Powinien się Pan w tej sprawie skontaktować ze specjalistą urologiem. Co do dyskomfortu podczas stosunku to nie da się jednoznacznie określić jaka wada członka będzie go powodować. Najlepiej, gdy zgłosi się Pan do lekarza jeśli problem dyskomfortu będzie występował. Każdy zabieg chirurgiczny niesie za sobą ryzyko powikłań, więc gdy nie ma konieczności to należy unikać interwencji.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy