Zabieg ablacji z powodu arytmii komorowej

Dzień dobry , jestem 2 tygodnie po ablacji z powodu arytmii komorowej , od tygodnia ból pleców i prawego podbrzusza , ginekologicznie -za macicą niewielka ilość płynu, w badaniu ogólnym moczu - pH 5,5 , białko-ślad,erytrocyty25,bakterie obecne ,leukocyty3-5,amylaza 546,liczne kryształy szczawianu wapnia ,przejrzystość n/zupełna , pozostałe parametry w normie , CRP 0,18, usg j.brzusznej w normie .Ogólnie bardzo złe samopoczucie, proszę o interpretację wyników

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania może wskazywać na infekcję dróg moczowych proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.