Zabieg bajpasów a mrowienie w obrębie głowy

Mąż jest po bay-pasach i ma arytmię serca jest leczony agregex 75 tritace 5 bibloc10 atorvasterol 40 effox long 50 od 3-2 tygodni około południa dostaje mrowienia na szyi i głowie jak by mu się włosy jeżyły i to tak trwa kilka minut ale jest to nieprzyjemne uczucie wyniki potasu, magnezu ma dobre co to może być może jest to uczulenie na te leki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.