Zabieg chirurgiczny wycięcia znamiona na plecach

Witam. Mam pytanie odnośnie znamienia na plecach. W przyszłym tygodniu, w środę mam mieć chirurgiczny zabieg wycięcia znamienia na plecach. Od poniedziałku biorę tygodniowy antybiotyk, ponieważ z gardła miałam wysoką gorączkę oraz ogólnie byłam przeziębiona. Czy w tym wypadku mogę mieć wykonany zabieg usunięcia znamienia? Teraz już czuję się lepiej, ale słyszałam opinie, że przed zabiegiem nie powinno się brać żadnych antybiotyków. Nie wiem jaka jest prawda, czy to może zaszkodzić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie napisała Pani w jakim znieczuleniu będzie zabieg i jak obszerne jest znamię. Proszę udać się do szpitala w umówionym terminie. Lekarz prowadzący zadecyduje o kwalifikacji do zabiegu.