Zabieg tonsillektomii pod narkozą

Witam! Mam 21 lat. W poniedziałek miałam zabieg tonsillektomii pod narkozą. Ból jest - to normalne. Ale od wczoraj niepokoi mnie okropny zapach z buzi, a zarazem dyskomfort. Nie moge nic zjesc, bo zaraz boli mnie żołądek, niemiły zapach/smak nasila się. I dodam, że mam bardzo osłabiony smak, a jak coś przełykam wgl nie czuje co to jest.... o co chodzi? :)

Jeżeli nie robi Pani dezynfekcji jamy ustnej to nieprzyjemny zapach jest normalną rzeczą. Podniebienie zostało mocno naruszone w trakcie zabiegu i podobne objawy są jak najbardziej naturalne. Proszę się jednak zgłosić do kontroli u operatora.