Zabieg usunięcia prawego jądra z powodu guza a zawroty głowy

Witam Jestem Heniek 4 tygodnie temu przeszedłem zabieg usunięcia prawego jądra z powodu guza jak się okazało nasieniak. od dobrego tygodnia mam uderzenia gorąca i zawroty głowy może to być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi ? nadmienie iż mam zespół Marfana zaburzenia rytmu serca które po zabiegu się nasiliły aczkolwiek betabloker skutecznie je tłumi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo zaburzeń hormonalnych po usunięciu jednego jądra. Dolegliwości mogą mieć podłoże w zaburzeniach rytmu serca. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.