Zabieg usunięcia guza z płuc

11 grudnia miałem zabieg usunięcia guza z płuc.Jestem już w domu ,nie wiem tylko kiedy najpóźniej można usunąć szwy (problem z terminami ze względu na święta)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Termin usunięcia szwów powinien być podany na karcie informacyjnej. Proszę udać się na zdjęcie szwów we wcześniej ustalonym terminie. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.