Usunięcie pieprzyka a wyjęcie szwów

Witam Mam takie pytanie. 09.03 miała zabieg usunięcia pieprzyka/myszki z nad brwi ,niby mam założone szwy kosmetyczne samo rozpuszczalne ale nie jestem pewna. Byłam w szoku po zabiegu i nie wiem czy mam je iść zdjąć u lekarza chirurga czy czekać. Dodam że są one jak nitka takie drobniutkie i niebieskie i jest ich gęsto. proszę o odpowiedz .

Na skórę nie zakłada się szwów wchłanialnych. Proszę pójść do lekarza, który wykonał zabieg, on oceni, jak przebiega gojenie i wypowie się co do terminu usunięcia szwów.