Zabieg usunięcia przepukliny a półpasiec

Witam, mam zaplanowaną operację przepukliny niestety zachorowałam na półpasiec, czy są jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu ?

Witam.
Niestety w trakcie czynnej infekcji nie powinno wykonywać się zabiegu planowego, a takim zabiegiem jest operacja przepukliny. Jak przy każdej infekcji, organizm jest osłabiony, a operacja jeszcze bardziej go osłabi. Proszę skontaktować się z ośrodkiem, który ma operować przepuklinę, pewnie wyznaczą Pani nowy termin. Pozdrawiam i życzę zdrowia.