Zabieg usunięcia torbieli i korzeni zębów

3 tygodnie temu miałam wykonywany zabieg wyłuszczenia torbieli i resekcję korzeni zębów 22 i 23 po zabiegu zażywałam Dalacin C przez 8 dni i Mefacit. Wynik badań histopatologicznych: "fragmenty niespecyficznej, owrzodzonej tkanki ziarninowej, tkanki łącznej z obfitymi mieszanokomórkowymi naciekami zapalnymi oraz treść ropna a w niej kolonie bakterii o typie promieniowców." dodatkowo bolą mnie zęby oraz w tej pustce po torbieli czuję jakby się coś gromadziło. czy powinnam się niepokoić??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania.