Zabieg usunięcia trzonu macicy

Witam w czwartek moja mama ma mieć operację usunięcia trzonu macicy . Bardzo się boję ... czy jest to operacja bezpieczna ? Usuwanie musi być ponieważ ma miesniaki jak też silne i mocne krwawienia podczas okresu. Bardzo proszę o jakieś słowa od lekarzy:((( wszystkie badania moczu ,krwi są dobre w normie . Mama codzień rano zazywa betalok zok - o czym poinfowormowala anestezjologa. Proszek o pilne odpisanie

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko, ale jeżeli mama jest zdrowa to ryzyko to jest male.prodxe kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.