Zabieg wycięcia guza na kości piszczelowej

około dwa miesiące temu miałam zabieg wycięcia guza na kości piszczelowej . wyniku biopsji jeszcze niestety nie mam . blizna goi się bardzo dobrze . pracuję w sklepie zastanawiam się czy mogę pójść już do pracy?bardzo proszę o szybką odpowiedź

O tym musi zadecydować ortopeda prowadzący, ale jeśli rana jest wygojona, nie ma Pani usztywnionej kończyny to myślę, że może Pani wrócić do pracy.