Cenimy Twoją prywatność

Kliknij "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU", aby wyrazić zgodę na korzystanie w Internecie z technologii automatycznego gromadzenia i wykorzystywania danych oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Wirtualną Polskę, Zaufanych Partnerów IAB (876 partnerów) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów (403 partnerów) a także udostępnienie przez nas ww. Zaufanym Partnerom przypisanych Ci identyfikatorów w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej. Możesz również podjąć decyzję w sprawie udzielenia zgody w ramach ustawień zaawansowanych.


Na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody Wirtualna Polska, Zaufani Partnerzy IAB oraz pozostali Zaufani Partnerzy będą przetwarzać Twoje dane osobowe zbierane w Internecie (m.in. na serwisach partnerów e-commerce), w tym za pośrednictwem formularzy, takie jak: adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń i identyfikatory plików cookies oraz inne przypisane Ci identyfikatory i informacje o Twojej aktywności w Internecie. Dane te będą przetwarzane w celu: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostępu do nich, wykorzystywania ograniczonych danych do wyboru reklam, tworzenia profili związanych z personalizacją reklam, wykorzystania profili do wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profili z myślą o personalizacji treści, wykorzystywania profili w doborze spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, poznawaniu odbiorców dzięki statystyce lub kombinacji danych z różnych źródeł, opracowywania i ulepszania usług, wykorzystywania ograniczonych danych do wyboru treści.


W ramach funkcji i funkcji specjalnych Wirtualna Polska może podejmować następujące działania:

  1. Dopasowanie i łączenie danych z innych źródeł
  2. Łączenie różnych urządzeń
  3. Identyfikacja urządzeń na podstawie informacji przesyłanych automatycznie
  4. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji

Cele przetwarzania Twoich danych przez Zaufanych Partnerów IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów są następujące:

  1. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich
  2. Wykorzystywanie ograniczonych danych do wyboru reklam
  3. Tworzenie profili w celu spersonalizowanych reklam
  4. Wykorzystanie profili do wyboru spersonalizowanych reklam
  5. Tworzenie profili w celu personalizacji treści
  6. Wykorzystywanie profili w celu doboru spersonalizowanych treści
  7. Pomiar efektywności reklam
  8. Pomiar efektywności treści
  9. Rozumienie odbiorców dzięki statystyce lub kombinacji danych z różnych źródeł
  10. Rozwój i ulepszanie usług
  11. Wykorzystywanie ograniczonych danych do wyboru treści
  12. Zapewnienie bezpieczeństwa, zapobieganie oszustwom i naprawianie błędów
  13. Dostarczanie i prezentowanie reklam i treści
  14. Zapisanie decyzji dotyczących prywatności oraz informowanie o nich

W ramach funkcji i funkcji specjalnych nasi Zaufani Partnerzy IAB oraz pozostali Zaufani Partnerzy mogą podejmować następujące działania:

  1. Dopasowanie i łączenie danych z innych źródeł
  2. Łączenie różnych urządzeń
  3. Identyfikacja urządzeń na podstawie informacji przesyłanych automatycznie
  4. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji

Dla podjęcia powyższych działań nasi Zaufani Partnerzy IAB oraz pozostali Zaufani Partnerzy również potrzebują Twojej zgody, którą możesz udzielić poprzez kliknięcie w przycisk "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub podjąć decyzję w sprawie udzielenia zgody w ramach ustawień zaawansowanych.


Cele przetwarzania Twoich danych bez konieczności uzyskania Twojej zgody w oparciu o uzasadniony interes Wirtualnej Polski, Zaufanych Partnerów IAB oraz możliwość sprzeciwienia się takiemu przetwarzaniu znajdziesz w ustawieniach zaawansowanych.


Cele, cele specjalne, funkcje i funkcje specjalne przetwarzania szczegółowo opisujemy w ustawieniach zaawansowanych.


Serwisy partnerów e-commerce, z których możemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody znajdziesz tutaj.


Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wywołując ponownie okno z ustawieniami poprzez kliknięcie w link "Ustawienia prywatności" znajdujący się w stopce każdego serwisu.


Pamiętaj, że udzielając zgody Twoje dane będą mogły być przekazywane do naszych Zaufanych Partnerów z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.


Masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia przetwarzania danych, złożenia sprzeciwu, złożenia skargi do organu nadzorczego na zasadach określonych w polityce prywatności.


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W celu zmiany ustawień prywatności możesz kliknąć w link Ustawienia zaawansowane lub "Ustawienia prywatności" znajdujący się w stopce każdego serwisu w ramach których będziesz mógł udzielić, odwołać zgodę lub w inny sposób zarządzać swoimi wyborami. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0

Nie polecałabym tego typu zabiegów przy stosowaniu Differinu i Normaclinu- moga zbyt mocno podrażnić skórę.Z zabiegów przeciwtradzikowych które mogłaby Pani skorzystać to (jeśli skóra nie jest podrazniona)
- lekka oxybrazja
- tlenoterapia
- prady darsonvala

0

Dzień dobry,

Przy stosowaniu tego typu preparatów lepiej unikać zabiegów, które dodatkowo podrażniają skórę. Można rozważyć zastosowanie peelingu wodnego lub enzymatycznego. Proszę też pamiętać by specjalista dobrał odpowiednią pielęgnację domową.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

Mam problem z tradzikiem od nastoletnich lat obecnie w styczniu bedzie jak biore tabletki hormonalne na ten tradzik ostatnio rowniez kolezanka kosmetyczka rohilz mi zabiegi kosmetyczne jak kawitacje z kwasami dlaxzego po tych 3 zabiegach wyskakuja mi krosty czy tak ma byc?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Kawitacja nie wyleczy trądziku. Krosty wyskakują, ponieważ skóra się zaczęła oczyszczać, to normalny objaw po peelingach.Lekarz powinien dobrać odpowiednią maść z antybiotykiem oraz zlecić peelingi medyczne, które można wykonać u lekarza medycyny estetycznej lub u dermatologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jakie zabiegi kosmetyczne są najlepsze na trądzik?

Witam, prosiłbym o poradę jakie zabiegi kosmetyczne są najlepsze żeby chociaż objawowo trądzik usunąć/zmniejszyć. Bo tradycyjne metody leczenia na mnie nie działają. Izotek był brany dwa razy i za każdym razem to samo po zakończeniu terapii po kilku miesiącach kiedy gruczoły łojowe się odbudowują wszystko wraca do punkt wyjścia. Zdrowa dieta poza ogólnym polepszenie stanu cery z trądzikiem nic nie robi. Jakieś zioła typu czystek albo zielona herbata też żadnej poprawy. Fototerapia światłem podczerwonym i niebieskim też nic. Leki zewnętrze typu epiduo forte również zero efektów. Co gorsza w miejscu w którym np się posmarowałem na noc nie przeszkadza to wcale zeby rano w tym samym miejscu tworzyła mi się nowa zmiana trądzikowa. Nie wiem czy to wina tego że mój organizm się na to wszytko juz udoporilnił czy ze za dużo na raz rzeczy robiłem to znaczy podczerwień, światło niebieskie i epiduo. Aktualnie chwilowo nic juz nie używam poza przemywania twarzy pianką na bazie alesu sprawdzić czy może skóra po takim odpoczynku się jakoś unormalizuje ale po dwóch dnia dalej bez zmian i ciągle nowe zmiany powstają. Reasumując trochę choatycznie to opisałem ale chciałem zawrzeć tutaj wszystko to czego próbowałem. Dodatkowo jeszcze mam zamiar zapisać się do endokrynologa więc również bym prosił o poradę co najlepiej sprawdzić od strony hormonalnej w kwestii trądziku. Mam 25 lat mężczyzna bez żadnych nałogów.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Dzień dobry,

Najlepszym zabiegiem dla każdego jest zabieg, który jest dobrany indywidualnie po wnikliwej konsultacji ze specjalistą oraz chociażby przedmiotowym badaniem skóry a już super byłoby wykorzystać do tego narzędzia diagnostyczne pokazujące dokładnie to co ludzkie oko nie zobaczy Trądzik to choroba, która ma swoje podłoże i aby terapia ta była skuteczna należy poszukać jej przyczyny. Jeśli przyczyną są np. problemy hormonalne to Izotek nie zadziała na dłuższą metę i problem powróci. Tutaj ważne jest holistyczne podejście do problemu jakim jest trądzik i przeanalizowanie wielu czynnikow mogących mieć wpływ na jego obecność. Wracając do odpowiedzi na pytanie to nie znajdzie Pan tutaj konkretnej odpowiedzi gdyż nie każda skóra kwalifikuje się do danej procedury i najpierw należy przeprowadzić szczegółowy wywiad, zobaczyć skórę na żywo i dopiero dobrać ew. zabiegi oraz wdrożyć inne elementy terapi. Czasami jest tak, że klient widzi jedynie trądzik a przy zbaurzeniach i uszkodzeniach podstawowych funkcji skóry to od odbudowania tych funkcji należy zacząć, gdyż działanie odwrotne może wywołac pogorszenie i nasilenie trądziku.

Proszę znaleźć specjalistę, który będzie umiał Pana w taki sposób poprowadzić.



Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty