Zaburzenia cyklu i miesiączkowania po porodzie

Dzień dobry, w lipcu urodziłam dziecko pierwsze, miałam około miesiąca krwawienie ,chyba organizm oczyszczał się , karmilam piersią do września ,potem przestalam, od sierpnia nie miałam okresu do 22 października , uprawiałam z mężem seks ,prezerwatywa i stosunek przerywany,miałam krwawinie które trwało ok tygodnia, w listopadzie ok 10 podejrzewam ze miałam owulację , gesty śluz biały, jest listopad czas miesiączki , nie mam , co dzieje się?

Witam
Na podstawie Pani opisu nie można stwierdzić nic pewnego.
Proponuję test ciążowy. Jeżeli wynik będzie pozytywny,
to następnym krokiem powinna być wizyta u ginekologa.
Jeżeli zaś miesiączka się pojawi, a cykle będą nieregularne,
konieczna będzie osobista konsultacja z ginekologiem,
który zbada problem i zastosuje odpowiednie środki
w celu wyregulowania cyklu miesiączkowego.
Pozdrawiam serdecznie