Zaburzenia erekcji u 21-latka

Witam. Mam od kilku lat przy erekcji twardego i sztywnego w stronę brzucha, do góry penisa i nie mam (przepraszam za stwierdzenie ale nie wiem jak to nazwać) "grzyba". Przy normalnym stanie penis nie osiąga nawet 5 cm. Proszę o pomoc dziękuje.

Witaj

Ocena długości i rozmiaru oraz wygładu należy do specjalisty seksuologa- urologa, lub androloga lub lekarza ogólnego ze specjalnością seksuologa. przez internet nie można tego ocenić . proszę udaj się do tego rodzaju specjalisty. Pozdrawiam