Zaburzenia lękowe i depresja oraz omamy wzrokowe i słuchowe

Mam stwierdzone zaburzenia lękowe i depresję. Przed pobytem w szpitalu widziałam postać i ruszające sie cienie, dwa miesiące po szpitalu powróciło. Piłam z kubka zamknęłam oczy, otworzyłam a w kubku był wąż, pzy zasypianiu słyszałam szepty, słyszę dźwięki niewiadomo skąd, czuję obecność jakiejś osoby. Przyjaciółka powiedziała, ze jej to wygląda na schizofrenie, mam kontrolę u lekarza niebawem i zastanawiam się czy o tym nie wspomnieć, może to być objaw wskazujący na schzofrenię, czy to zab.lęko?

Dzień dobry.

Nie da się drogą internetową postawić trafnej diagnozy, z całą pewnością jednak o wszelkich dostrzeżonych objawach należy opowiedzieć specjaliście.

Pozdrawiam.