Zaburzenia miesiączkowania i jajeczkowania u 19-latki

Witam.Okres spóżnia mi się dwa tygodnie, a w czasie gdy miał być, czyli 15 miałam brązowe plamienie. W tamtym miesiacu spoznil sie tydzien. Robilam test - negatywny. Nie mam zadnych objawow ciazowych. Kilka dni temu caly dzien bolało mnie, kuło, w dole brzucha. Nie wyczułam u siebie ani ajjeczkowania w tym miesiącu, ani nie mam objawów na okres typu ból piersi. KIedys mialam badania na hormony i okazalo sie, ze mam za duzo meskich. I stracilam tez okres na pol roku przez odchudzanie. Pomocy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do ginekologa, który powinien zdiagnozować i włączyć odpowiednie leczenie ewentualnych zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam