Plamienie, nieregularne cykle a choroba Hashimoto

Witam,tydzien mecze sie z bolem podbrzusza, caly czas biore tabletki, czuje ciagly icosk na macicy, wszystko zaczelo sie to 3dniowym plamieniem, martwie sie choruje na hashimoto, czy to ma zwiazek ? Dodam, ze okres spoznia mi sie juz ok msc, ale nigdy nie mialam regularnych cyklii plamienia zaczely zdarzac mi sie pol roku temu, w tym msc juz 2 raz, poprzednio rano obudzilam sie z krwia na udach, robilam testy ciazowe) wyszly negatywnie, mam 21 lat, rok po porodzie, prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedziec. Proszę koniecznie udac się do ginekologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie postępowanie.