Zaburzenia okresu repolaryzacji

ciag dalszy pytania wczesniejs wykonano stymulacje przezprzeylokwa wszystko bylo ok przewodnictwo a-v 220/min wloczona isoptin spironol kalipoz oraz zalecono kontrole w poradni zaburzen rytmu serca .jestem rowniez pod kontrola nefrologa.mooje pytanie takie dlaczego musze isc do tej poradni jesli to nic groznego. zapis ekg(rytm zatokowy 140 min szpiczasty zalamek p typu p pulmonale niespecyficzne zaburzenia okresu repolaryzacji splaszczenie zalmkow t w odprowadzeniach v4-6) z gory dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w portalu ciężko jest odnaleźć wcześniejsze Pani pytanie, dlatego proponuję udanie się na wizytę lekarską np do lekarza rodzinnego, który powinien odpowiedzieć na Pani wątpliwości.