Czy zapis EKG jest prawidłowy?

czy zapis ekg jest prawidlowy :rytm zatokowy miarowy 140/min,szpiczasty zalamek p typu p pulmonale.niespecyficzne zaburzenia okresu repolaryzacji komor(splaszczenie zalamkow t w odprowadzeniach V4-6) Z góry dziekuję

Renata GrzechociĹska

Witam.
EKG musi ocenić lekarz, który będzie widział jego zapis. Jedyne co można powiedzieć, to że czynność serca jest zbyt szybka i występują zaburzenia repolaryzacji.
Pozdrawiam