Zaburzenia ostrości widzenia w jednym oku

Witam. Bardzo proszę o jakąś poradę. Od 6 tygodni mam problem z ostroscia w jednym oku. Odczuwam w nim dyskomfort i po prostu czuje"ze mam oko". Na wizycie u okulisty padła diagnoza retinopatia surowicza. Biorę od 3 tyg. Spironol i diuramid Ale bez poprawy. Ale martwi mnie ze z moim drugim okiem coś się dzieje. Widzę nim bardzo dobrze ale odczuwam coś w rodzaju draznienia, dyskomfort przy brzegach powiek i jakby swiatlowstret. Najlepiej mi w okularach słonecznych. Mam dużo czerwonych żyłek.

Witam. CSR jest choroba ludzi nerwowych.czynnikiem ryzyka jest też Helicobacter pylori. Należy zaufać swojemu lekarzowi.zażywać leki i zakrapiac krople.proszę zrobić Oct plamek. Zobaczy Pani na zdjęciu warstw siatkówki ile jest płynu. Zagoi sie po paru tygodniach.pozdrawiam serdecznie