Zaburzenia przepływu w tętnicy kręgowej
na USG u siostry zaburzenia w tętnicy kręgowej lewej oraz zanik przepływu w kręgowej prawej . Ma wysoki cholesterol 190 (HDL 52; LDL 126,tróglicerydy 59)Jak można jej pomóc a jest okropnym żarłokiem co Pan Doktor jej zaleci.

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oczywiście redukcja masy ciała, kontrola glikemii, cholesterolu, ciśnienia tętniczego - jeśli są za wysokie konieczne wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego by zrobił podstawowe badania i ewentualnie gdy sa nieprawidłowości wprowadził odpowiednie leki.