Zaburzenia równowagi i złamana stopa

Od 3 tyg mam zaburzenia równowagi moje ciało chwieje się a ja czuję się jakbym chodziła po wodzie albo gabce w maju miałam złamana stopę i od tego się zaczęło .zrobiłam tk glowy dopplera i wszystko wyszło ok a ja nadal chwieje się na nogach źle chodzę jakbym była pijana co robić do jakiego lekarza się udać u neurologa tez byłam.tak dalej nie da się żyć .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanei.