Krwiak przy aorcie i stan po dwukrotnej operacji nierówności jelit

Witam .Jestem po 2krotnej operacji nierówności jelit 2krotnie wracalam do szpy z wzdeciem jelit az grozilo przedziorawieniem a od kilku dni co się okazalo ze mam krwka przy aorcie i ciemny plyn na bliznie i twarde 3cm zgrobienie po lewej stronie prosze by ktoś mi pomogl bo bol meczy Proszę bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć. proponuję jeżeli objawy sa bardzo nasilone to udac się do szpitala