Podwyższony wynik badania prolaktyny

Witam. Z powodu wyniku prolaktyny (w 6 dniu cyklu) 29,1 norma do 23 dostałam bromergon przez tydzien pół tab pozniej 1 w godzinach wieczornych. Robiłam też wyniki na estradiol progesteron i testosteron. estradiol prawie górna norma, testosteron 52 (norma48) tydzień przed okresem. W czasie owulacji i kilka dni przed dziwnie sie czuje czesto robi mi sie gorąco i słabo. Czy zbicie prolaktyny pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć.