Co oznacza wynik prolaktyny przy leczeniu niedoczynności tarczycy

Witam, Co oznacza wynik prolaktyny 541ulU/ml robionej w 6 dniu cyklu. Lecze się na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Biorę letrox 100

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie sa normy danego laboratorium? proponuję udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedziemozna cos wiecej powiedzięć.