Zaburzenia równowagi podczas ruchu

Dzień dobry od dłuższego czasu mam nawracające zaburzenia równowagi podczas chodu. Te zaburzenia utrzymują się do miesiąca a następnie ustępują na 2-3 tygodnie. Badałam błędnik, tk odcinka szyjnego, robiłam badanie krwi. Mam cukier 66 i ciśnienie 110/60 czasem niższe. Mam bardzo napięte mięśnie w okolicy barków i czuje lekki ucisk w okolicy potylicy. Powinnam mieć rezonans ale ze względu na aparat ortodontyczny nie mogę. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie nie zawarła Pani informacji jakie były wyniki badania krwi, badania błędnika oraz CT kręgosłupa szyjnego. Trudno zatem wyciągać jakiekolwiek wnioski. Jeśli jednak wszystkie wykonane badania są prawidłowe a objawy są tak cykliczne jak Pani napisała, sugerowałabym się zastanowić nad psychogennym pochodzeniem objawów.