Zaburzenia równowagi u 24-letniej osoby

Witam, mam problem a mianowicie od tygodnia miewam zaburzenia równowagi, mam wrażenie ze kołysze sie lub coś mnie ciągnie w inna stronę, dziwnie mi sie patrzy, tak jakbym nie była w swoim ciele. 2-3 tygodnie temu od wczesnego rana kręciło mi sie w głowie jak w wirówce, wymiotowałam cały dzień i przeleżałam go w łożku, do tego miałam przyspieszone bicie serca, było mi gorąco a za chwile zimno, myślałam ze to wirus. Przez 2 tygodnie po tym niby"wirusie" było mi cały czas duszno, co to moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy są niepokojące proszę udać się do lekarza POZ, niezbędne badanie aby określić diagnozę i zastosować leczenie. Jeśli lekarz nic nie stwierdzi a zawroty głowy nie ustąpią można jeszcze udać się do laryngologa. Ale najpierw lekarz POZ.