Uczucie wewnętrznego niepokoju i szybsze bicie serca

Witam .Od 1ej w nocy mam niepokój wewnetrzny i szybkie bicie serca jest mi zimno w dłonie i stopy.Wzięłam hydroxyzinum 25mg i o 4 w nocy sie uspokoiło.Wstałam o 12 i znowu jest to samo.Mierze co chwile cisnienie jest ok ale tetno cały czas od 100 do 108.No i cały czas ten niepokoj wewnatrz.Choruje na niedoczynnosc i haszimoto.Co robic?

Witam. Opisane objawy nasuwają podejrzenie zaburzeń nerwicowych. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.