Przyspieszone bicie serca, duszności i uczucie niepokoju

Witam, Od około dwóch miesięcy czuję się trochę gorzej, w skrócie dokucza mi przyśpieszone bicie serca, tętno facha się od 85 do 99, ciśnienie w normie. W nocy i rano odczuwam duszności, gęstą ślinę, niepokój oprócz tego szybko łapię zadyszkę i czasem czuję się tak słabo, że muszę usiąść na chwilę i odpocząć. Nie piję kawy ani herbaty. Mam 32 lata, żyję od dwóch lat w napięciu ze zwględu na dziecko. Echo serca w normie, ekg robiłam pół roku temu - w normie, tarczyca leczona od 10 lat-niedoczyn.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane powtórne ekg, kontrolne TSH, morfologia, glukoza. W ostatnim czasie większe stresy?
Pozdrawiam