Szybsze i głośne bicie serca, pocenie się rąk i stóp

Witam mam takie pytanie poniewaz moj problem jest taki : szybsze bicie serca,głośne bicie serca,pocenie rąk i stóp,szybkie meczenie się suchość w gardle,mam problem ze stresem,szybko się stresuje w większości sytuacji ale nie mam problemu by wyjść normalnie z domu nie mam dziwnych myśli ani tez żadne myśli negatywne nie nasuwają mi się na myśl,nie czuje abym miał depresje, na codzien funkcjonuje normalne jak każdy zdrowy człowiek,ale serce wariuje.. Czy to merwica czy depresja ???

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, opisane przez Pana objawy są bliższe zaburzeniom lękowym niż depresji. Dokładną diagnozę może jednak postawić lekarz lub terapeuta po zebraniu dokładnego wywiadu. Pozdrawiam M.Prus