Szybsze bicie serca i atak kaszlu

mam szybsze bicie serca które powoduje atak kaszlu, jestem zmęczona , bardzo się pocę, gdy wsłucham się w bicie serca mam co jakiś czas ....zatrzymanie(tak moge to nazwać) pracy serca na sekunde, dwie , po tym mam wrażenie że krew boleśnie uderza mi do głowy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki w kierunku nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu i innych schorzeń sercowo-naczyniowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.