Zaburzenia rytmu serca u 4,5-letniego dziecka

moja coreczka ma 4 ipol roku i praktycznie od urodzenia b.nierowno bije jej serce:przyspiesza i zwalnia.Mieszkam w UK i mojn lekarz stwierdzil,ze to normalne u dzieci.Czy rzeczywiscie nie mam powodu do niepokoju?Robili jej jedynie b.krotki odczyt,ktory trwal moze do 30 s to nie jestem pewna czy nie krocej.W tak krotkim czasie moglo bicie sie nie zmienic ale 5 czy 10 minut napewno by wykazalo zmiany bicia serca.Podczas snu rowniez jej serce zmienia wielokrotnie rytm bez innych objawo.to normalne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości konieczna jest konsultacja ze specjalistą kardiologiem dziecięcym, który wykona dłuższe monitorowanie akcji serca.