Zaburzenia widzenia a migreny aurowe

Witam. Mój problem zaczął się mw. msc. temu od zaburzeń widzenia. Ciężko mi je opisać, ale okulista stwierdził perfekcyjną ostrość jak i ciśnienie itp. Miewam czasami migreny aurowe (nie stwierdzone - sam przypasowałem objawy). Od dwóch tygodni po powrocie do pracy, zacząłem miewać bóle okolic szyji, ale nie wiem czy wewnętrzne czy zewnętrzne. Mam także czasami bóle głowy w różnych jej miejsach, a dzisiaj doszło drętwienie ręki i dłoni. 27.10 miałem operację przep.pachw. w zniecz. msc.Proszę o p

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji i brak możliwości zebrania pogłębionego wywiadu lekarskiego aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z neurologiem.