Zaburzenia widzenia a nadciśnienie i niedoczynność tarczycy

Witam , mam bardzo dużo przesuwających mroczków w oczach, ilość się zwiększa.Od roku pojawiły malutkie czarne kółeczka w polu widzenia . W jednym oku mam zmętnienie soczewki po wypadku ,miałem robione badanie Angiografie fluoresceinową-druzy uszkodzenia nabłonka barwnikowego bez cech CNV.Boję się że mogę zostać inwalidą choruję na nadcisnienie 2st niedoczynność tarczycy , zwyrodnienie kręgów szyjnych, szumy w uszach.Czy wolno mi dźwigać i do ilu kilogramów czy można to chociaż zatrzymać .Dzięki

Wszystkie choroby muszą być starannie leczone przez lekarzy specjalistów, pod których opieką Pan jest. Zalecenia dotyczące wysiłku wyda panu okulista który zna wszystkie szczegóły stanu oczu.