Zaburzenia widzenia po zarażeniu się wirusowym zapaleniem spojówki

Jakieś 2,5 lata temu zaraziłem się od kolegi wirusowym zapaleniem spojówki.Od tamtej pory do jakieś 5 miesięcy temu oczy były leczone kroplami od okulistki.Lewe wyleczyłem jest idealnie,a z prawym wracałem co 3 mie.Na kontroli tej ostatniej okazało sie ze oko prawe mam wyleczone,choć tłumaczyłem,ze widze słabie,mniej ostro,jakby ciemniej na te prawe oko.Dzisiaj tez tak jest,wiec,o co chodzi,na przyządach u okulisty wyszło że mam idealnie zdrowe,a jedanak widzę gorzej od lewego?Co dalej ma robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza okulisty.