Zaburzenia widzenia, stres a wysokie ciśnienie krwi

w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam trzy razy kilkunasto minutowe zapurzenia w polu widzenia. widziałam wtedy czarne , przemieszczające się punkty i linie falującego obrazu, szczególnie na obrzeżach pola widzenia. było to na ogół po zmęczeniu i stresie, miałam też wtedy dość wysokie ciśnienie krwi. Dodam że mam 45 lat.

Tak. Te objawy co Pani opisuje są charakterystyczne dla zaburzeń krążenia ocznego-szczególnie falujący obraz w formie linii z boku pola widzenia.Proponuję urlop i leczenie nadciśnienia.Medycyna alternatywna np joga też ma sens. Pozdrawiam