Zaburzenia widzenia, ucisk na gałki oczne, drżenie mięśni i zaburzenia koncentracji a borelioza

czy to bolerioza objawy: wzrok widze czarne mroczki,plamy jak za mokrym szklem od 1,5 roku uczucie cisnienia w oku i uchu od 1,5 roku bol nadgarstkow kłucie -co kilka tygodni drzenie miesni -czasem splatanie problem z pamiecia brak koncentracji-czesto bol glowy-czesto trzeszczenie w karku slysze jak by wode gazowana w karku-b.czesto bol rzeber-rzadko drazni mnie dzwiek czasem niezahamowana potrzeba aby usiasc,polozyc-rzadko uczucie niedosluchu uczucie zdretwienia polowy twarzy prawej strony

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych objawów nie można jednoznacznie potwierdzić bądź wykluczyć występowania boreliozy. Niemniej jednak występujące dolegliwości są niepokojące. Należy niezwłocznie udać się do lekarza.