Zaburzona tolerancja glukozy w 36 tygodniu ciąży

witam,jestem w 36 tyg ciazy,niedawno okazalo sie ze mam zaburzona tolerancje glukozy,lekarze powiedzieli ze musze jesc piec posilkow dziennie,dostalam skierowanie do diabetologa,spoznilam sie na wizyte i lekarz mnie nie przyjał,i nie wiem czy powinnam miec jakas scisla diete czy moge wszystko jesc? prosze o odpowiedz i pozdrawiam Ania :)

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
konieczna jest dieta, ma pani tzw. "cukrzyce ciazowa" i to nie jest zabawa. Jesli chce Pani miec zdrowe dziecko i byc zdrowa, trzeba zadbac o diete. KONIECZNIE!!

Zapraszam do konsultacji:
ulewicznatalia@gmail.com