Zachodzenie mgłą i ból oczu u 24-latki

Od paru dni mam uczucie jakby do oka nie dochodziła wystarczajaca ilosc powietrza, czasem zachodzi mgła. Przy poruszaniu odczuwam bardzo niski ból. Poza tym pole widzenia jest w porzadku. Krople nawilzajace pomagaja na chwile, podobnie jak skierowanie strumienia powietrza na oko. Nosze soczewki, przy ktorych objawy sie wzmacniaja, w domu zmieniam na okulary. Nie moge dopasowac powyzszych objawow do zadnych z glownych chorób oczu. Wizyte u okulisty mam w poniedzialek. Prosze o wskazowki.

Piotr Pilarski

Mogło dojść do powikłań noszenia soczewek np niedotlenienie rogówki. Konieczna jest wizyta u okulisty.

Pozdrawiam.