Zaczerwienienia i swędzenie w pachwinie

Zaczerwienienia i swędzenie w pachwinie, na szyji po obu stronach delikatne chrostki małe. Odczuwalne także swędzenie łokciach od wewnętrznej strony? Smarowałem Hydrocortisonum oceanic przez tydzień ale nie pomogło. Pachwiny myślałem z początku że to zatarcie bo grze w piłkę ale nie ustępuję. Jak to wyleczyć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety żeby dokładnie ocenić problem trzeba się zgłosić do dermatologa, żeby zbadać Pana i zalecić leczenie. Może to być objawem pokrzywki po wysiłku fizycznym lub alergii np. na nowy proszek ale też objawem atopowego zapalenia skóry. Pozdrawiam.