Zaczerwienienie i ból 6 miesięcy po operacji żylaków

moj problem jest taki .ze jestem 6 mcy po operacji zylakow i zaczerwienienie jest caly czas boli i swedzi .Stosuje LIOTON 1000 i to bardzo wysusza ,co mam stosowac .U lekarza bylam 2 razy powiedzial ,ze to zniknie a jest do dzisiaj .Serdecznie pozdrawiam .

Jakie jest pytanie? Ja bez zbadania Pani nie jestem w stanie zalecić leku(leczenia) , poza tym nie znam techniki , zakresu oraz przebiegu i efektu operacji. Proszę ponownie udać się do operatora , zż