Zaczerwienienie i ból sutka

Witam. Mam kłopotliwy problem... niedawno mój chłopak intensywnie pieścił moje sutki i jednego uszkodził... na następny dzień po tym wydarzeniu miałam jednego zaczerwionego i zaczął mnie lekko boleć, na drugi dzień zrobiła sie taki jakby szorstki i jakby złuszczył się w pewnym miejscu, a nastepnego dnia zrobiła sie rana otwarta.. strasznie boli i jest strupek na tym przerwanym miejscu. Nie wiem co mam robić, boję się żeby coś z tego nie wynikło, bo boli cały czas... Pozdrawiam i proszę o radę.

Moze byc to zwykle otarcie. Prosze sprobowac delikatnej pielegnacji i kosmetykow na bazie cynku. Jesli problem nie ustapi w przeciagu kilku dni bedzie trzeba skonsultowac sprawe z lekarzem.